Wyniki w sezonie

Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: E1 Orlik Grupa IV

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 2015-04-18

1 Gwiazda Bydgoszcz  -  SP Zawisza II Bydgoszcz 2015-04-18 __:__   13: 0
2 UKS Polonia Bydgoszcz  -  Młodzieżowy KS Łochowo 2015-04-18 __:__   6 : 2
3 Spójnia II Białe Błota  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-04-18 __:__   1: 10
4 UKS Polonia II Bydgoszcz  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-04-18 __:__   1 : 7
5 Gwiazda II Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-04-18 __:__   0 : 0



Kolejka: 11 w dniach 2015-04-25

6 Gwiazda II Bydgoszcz  -  Gwiazda Bydgoszcz 2015-04-25 __:__   1: 10
7 Spójnia Białe Błota  -  UKS Polonia II Bydgoszcz 2015-04-25 __:__   7 : 2
8 AP Brda Bydgoszcz  -  Spójnia II Białe Błota 2015-04-25 __:__   1 : 3
9 SP Zawisza Bydgoszcz  -  UKS Polonia Bydgoszcz 2015-04-24 17:30  Orlik ul. Kościuszki 37a 4 : 2
10 SP Zawisza II Bydgoszcz  -  Młodzieżowy KS Łochowo 2015-04-25 11:45  Orlik ul. Kościuszki 37a 3 : 6



Kolejka: 12 w dniach 2015-05-02

11 Gwiazda Bydgoszcz  -  Młodzieżowy KS Łochowo 2015-05-02 __:__   10: 1
12 SP Zawisza II Bydgoszcz  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-05-04 17:45  Orlik ul. Kościuszki 37a 2 :17
13 UKS Polonia Bydgoszcz  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-05-02 __:__   9 : 1
14 Spójnia II Białe Błota  -  Spójnia Białe Błota 2015-05-02 __:__   1 : 5
15 UKS Polonia II Bydgoszcz  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-05-02 __:__   1 : 7



Kolejka: 13 w dniach 2015-05-09

16 UKS Polonia II Bydgoszcz  -  Gwiazda Bydgoszcz 2015-05-09 __:__   :
17 Gwiazda II Bydgoszcz  -  Spójnia II Białe Błota 2015-05-09 __:__   0 : 1
18 Spójnia Białe Błota  -  UKS Polonia Bydgoszcz 2015-05-09 __:__   :
19 AP Brda Bydgoszcz  -  SP Zawisza II Bydgoszcz 2015-05-09 __:__   3 : 4
20 SP Zawisza Bydgoszcz  -  Młodzieżowy KS Łochowo 2015-05-09 11:45 Orlik ul. Kościuszki 37a  7 : 2



Kolejka: 14 w dniach 2015-05-16

21 Gwiazda Bydgoszcz  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-05-16 __:__   2 : 1
22 Młodzieżowy KS Łochowo  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-05-16 __:__   :
23 SP Zawisza II Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-05-16 11:45  Orlik ul. Kościuszki 37a 1 : 7
24 UKS Polonia Bydgoszcz  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-05-16 __:__   1 : 1
25 Spójnia II Białe Błota  -  UKS Polonia II Bydgoszcz 2015-05-16 __:__   :



Kolejka: 15 w dniach 2015-05-23

26 Spójnia II Białe Błota  -  Gwiazda Bydgoszcz 2015-05-23 __:__   :
27 UKS Polonia II Bydgoszcz  -  UKS Polonia Bydgoszcz 2015-05-23 __:__   :
28 Gwiazda II Bydgoszcz  -  SP Zawisza II Bydgoszcz 2015-05-23 __:__   3 : 1
29 Spójnia Białe Błota  -  Młodzieżowy KS Łochowo 2015-05-23 __:__   :
30 AP Brda Bydgoszcz  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-05-23 __:__   :



Kolejka: 16 w dniach 2015-05-30

31 Gwiazda Bydgoszcz  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-05-30 __:__   :
32 SP Zawisza Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-05-30 11:45 Orlik ul. Kościuszki 37a  :
33 Młodzieżowy KS Łochowo  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-05-30 __:__   :
34 SP Zawisza II Bydgoszcz  -  UKS Polonia II Bydgoszcz 2015-05-31 15:00 Orlik ul. Kościuszki 37a  :
35 UKS Polonia Bydgoszcz  -  Spójnia II Białe Błota 2015-05-30 __:__   :



Kolejka: 17 w dniach 2015-06-06

36 UKS Polonia Bydgoszcz  -  Gwiazda Bydgoszcz 2015-06-06 __:__   :
37 Spójnia II Białe Błota  -  SP Zawisza II Bydgoszcz 2015-06-06 __:__   :
38 UKS Polonia II Bydgoszcz  -  Młodzieżowy KS Łochowo 2015-06-06 __:__   :
39 Gwiazda II Bydgoszcz  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-06-06 __:__   :
40 Spójnia Białe Błota  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-06-06 __:__   :



Kolejka: 18 w dniach 2015-06-13

41 Gwiazda Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-06-13 __:__   :
42 AP Brda Bydgoszcz  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-06-13 __:__   :
43 SP Zawisza Bydgoszcz  -  UKS Polonia II Bydgoszcz 2015-06-13 11:45 Orlik ul. Kościuszki 37a  :
44 Młodzieżowy KS Łochowo  -  Spójnia II Białe Błota 2015-06-13 __:__   :
45 SP Zawisza II Bydgoszcz  -  UKS Polonia Bydgoszcz 2015-06-14 15:00 Orlik ul. Kościuszki 37a  :