Wyniki w sezonie

Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: D1 Młodzik Grupa III

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 2015-04-18

1 LKS Dąbrowa Chełmińska  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-04-18 __:__   6 : 0
2 UKS Polonia III Bydgoszcz  -  KS Łochowo 2015-04-18 __:__   5 : 1
3 UKS Polonia IV Bydgoszcz  -  Budowlany KS II Bydgoszcz 2015-04-18 __:__   1 : 2
4 Spójnia Białe Błota  -  Budowlany KS Bydgoszcz 2015-04-18 __:__   3 : 4
5 SP Zawisza Bydgoszcz  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-04-18 13.15 Stadion Zawiszy, ul. Sielska 27  4 : 2



Kolejka: 11 w dniach 2015-04-25

6 SP Zawisza Bydgoszcz  -  LKS Dąbrowa Chełmińska 2015-04-25 17:15  Stadion Zawiszy, ul. Sielska 27 1 : 0
7 Gwiazda II Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-04-25 __:__   0 : 2
8 Budowlany KS Bydgoszcz  -  UKS Polonia IV Bydgoszcz 2015-04-25 __:__   2 : 2
9 Budowlany KS II Bydgoszcz  -  UKS Polonia III Bydgoszcz 2015-04-25 __:__   0 : 2
10 KS Łochowo  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-04-25 __:__   1 : 5



Kolejka: 12 w dniach 2015-05-02

11 LKS Dąbrowa Chełmińska  -  KS Łochowo 2015-05-02 __:__   15:0
12 AP Brda Bydgoszcz  -  Budowlany KS II Bydgoszcz 2015-05-02 __:__   2 : 1
13 UKS Polonia III Bydgoszcz  -  Budowlany KS Bydgoszcz 2015-05-02 __:__   1 : 4
14 UKS Polonia IV Bydgoszcz  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-05-02 __:__   4 : 0
15 Spójnia Białe Błota  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-05-02 16:30 Białe Błota, Stadion ul. Gronowa 6  0 : 2



Kolejka: 13 w dniach 2015-05-09

16 Spójnia Białe Błota  -  LKS Dąbrowa Chełmińska 2015-05-09 __:__   7 : 0
17 SP Zawisza Bydgoszcz  -  UKS Polonia IV Bydgoszcz 2015-05-09 17:15 Stadion Zawiszy, ul. Sielska 27  1 : 1
18 Gwiazda II Bydgoszcz  -  UKS Polonia III Bydgoszcz 2015-05-09 __:__   2 : 1
19 Budowlany KS Bydgoszcz  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-05-09 __:__   1 : 0
20 Budowlany KS II Bydgoszcz  -  KS Łochowo 2015-05-09 __:__   12:0



Kolejka: 14 w dniach 2015-05-16

21 LKS Dąbrowa Chełmińska  -  Budowlany KS II Bydgoszcz 2015-05-16 __:__   3 : 2
22 KS Łochowo  -  Budowlany KS Bydgoszcz 2015-05-16 __:__   0:13
23 AP Brda Bydgoszcz  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-05-16 __:__   4 : 0
24 UKS Polonia III Bydgoszcz  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-05-17 10:00 Stadion Miejski, Słowiańska 7  2 : 3
25 UKS Polonia IV Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-05-16 __:__   2 : 0



Kolejka: 15 w dniach 2015-05-23

26 UKS Polonia IV Bydgoszcz  -  LKS Dąbrowa Chełmińska 2015-05-23 __:__   2 : 1
27 Spójnia Białe Błota  -  UKS Polonia III Bydgoszcz 2015-05-23 __:__   3 : 1
28 SP Zawisza Bydgoszcz  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-05-28 17.30 Stadion Zawiszy, ul. Sielska 27  :
29 Gwiazda II Bydgoszcz  -  KS Łochowo 2015-05-23 __:__   10:0
30 Budowlany KS Bydgoszcz  -  Budowlany KS II Bydgoszcz 2015-05-23 __:__   5 : 0



Kolejka: 16 w dniach 2015-05-30

31 LKS Dąbrowa Chełmińska  -  Budowlany KS Bydgoszcz 2015-05-30 __:__   :
32 Budowlany KS II Bydgoszcz  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-05-30 __:__   :
33 KS Łochowo  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-05-30 17:00 KS Łochowo, ul. Dębowa 17 D  :
34 AP Brda Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-05-30 __:__   :
35 UKS Polonia III Bydgoszcz  -  UKS Polonia IV Bydgoszcz 2015-05-30 __:__   :



Kolejka: 17 w dniach 2015-06-06

36 UKS Polonia III Bydgoszcz  -  LKS Dąbrowa Chełmińska 2015-06-06 __:__   :
37 UKS Polonia IV Bydgoszcz  -  AP Brda Bydgoszcz 2015-06-06 __:__   :
38 Spójnia Białe Błota  -  KS Łochowo 2015-06-06 __:__   :
39 SP Zawisza Bydgoszcz  -  Budowlany KS II Bydgoszcz 2015-06-11 18:00 Stadion Zawiszy, ul. Sielska 27  :
40 Gwiazda II Bydgoszcz  -  Budowlany KS Bydgoszcz 2015-06-06 __:__   :



Kolejka: 18 w dniach 2015-06-13

41 LKS Dąbrowa Chełmińska  -  Gwiazda II Bydgoszcz 2015-06-13 __:__   :
42 Budowlany KS Bydgoszcz  -  SP Zawisza Bydgoszcz 2015-06-13 12:00 Stadion Zawiszy, ul. Sielska 27   :
43 Budowlany KS II Bydgoszcz  -  Spójnia Białe Błota 2015-06-13 __:__   :
44 KS Łochowo  -  UKS Polonia IV Bydgoszcz 2015-06-13 __:__   :
45 AP Brda Bydgoszcz  -  UKS Polonia III Bydgoszcz 2015-06-13 __:__   :